Dziś jest 19-12-07 Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

26 maja 2019

 

     Dzisiaj, w liturgii Kościoła Powszechnego, VI Niedziela Wielkanocna. W sposób szczególny pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich mamach z racji ich święta.

     Zapraszamy wiernych na ostatni tydzień nabożeństw majowych, które są odprawiane codziennie w naszym kościele o godz. 1730

 

     We wtorek, VII Dzień Nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy. Po Mszy św. wieczornej – nabożeństwo majowe, modlitwy nowennowe oraz procesja wokół kościoła.

     O godz. 2030, próba chóru parafialnego „Omni Die”.

 

     W środę, wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy. Zainteresowanych Pismem Świętym i sprawami Kościoła, zapraszamy w tym dniu na spotkanie, o godz. 1900, w salce przy kancelarii parafialnej.

 

     W czwartek, o godz. 1830 – próba scholi parafialnej „DobroDuszki”.

 

     W piątek, święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. I Dzień Nowenny do Ducha Świętego. O godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne, a o godz. 1800 – Msza św. zbiorowa za zmarłych. 

 

     W sobotę, wspomnienie św. Justyna, męczennika. W naszych modlitwach polecamy wszystkie dzieci z racji ich szczególnego święta. 

     O godz. 1730 – nabożeństwo czerwcowe oraz modlitwy w intencji Róż Żywego Różańca. O godz. 1800 – Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca z Róży św. Maksymiliana.

     O godz. 1030 – spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów.

 

     Dzisiaj, po Mszach świętych, odbywa się kwesta na bardzo kosztowną (200 tys. złotych) operację prawej rączki i nóżki oraz rehabilitację małej Lenki u której zdiagnozowano hipoplazję kości promieniowej, a w prawej stopie wadę końsko-szpotową. Operacja da szansę dziewczynce na normalny rozwój i odzyskanie sprawności. Z serca dziękujemy za każde w tej sprawie wsparcie, zarówno duchowe jak i materialne, a ofiarodawców polecamy naszej wdzięcznej przed Bogiem modlitwie.

 

PARAFIANOM I DOBROCZYŃCOM Z SERCA ŻYCZYMY RADOŚCI I SPOKOJU ORAZ WSZELKICH ŁASK I DARÓW DUCHA ŚWIĘTEGO W CODZIENNYM ŻYCIU. NIECH ZMARTWYCHWSTAŁY CHRYSTUS BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM SOLENIZANTOM I JUBILATOM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU BĘDĄ OBCHODZIĆ SWOJE UROCZYSTOŚCI!

 

 

Odwiedziło nas

Odsłon: 7367

Odwiedzający

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj