Dziś jest 19-08-21 Imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

24 lutego 2019

 

     Dzisiaj w liturgii VII niedziela zwykła. O godz. 840 – Godzinki, natomiast o godz. 1730 – Nieszpory.

 

     W poniedziałek, na Mszach św. modlimy się za powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego, prosząc Boga o wytrwanie dla nich na obranej drodze.

 

     We wtorek, przez wstawiennictwo św. Antoniego z Padwy, na Mszach św., rano i wieczorem, polecamy Bogu całą naszą parafię, ludzi chorych i cierpiących, zagubionych duchowo i samotnych. 

     O godz. 2030, próba chóru parafialnego „Omni Die”.

 

     W czwartek, o godz.1730 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. O godz. 1830 – próba scholi parafialnej „DobroDuszki”.

 

     W piątek, Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. O godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne, a o godzinie 1730 – nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. O godz. 1800 – Msza św. w intencji Misji i Misjonarzy. Z racji, że jest to również Pierwszy Piątek Miesiąca, o godz. 815 – o. Proboszcz uda się z posługą duszpasterską do chorych naszej parafii.

     W tym dniu będzie również katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Młodzież przychodzi na nabożeństwo pierwszopiątkowe, uczestniczy we Mszy św., a potem w spotkaniu w kaplicy dolnego kościoła.

 

     W sobotę, O godz. 1000 – spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów. O godz. 1730 – nabożeństwo różańcowe Róż Żywego Różańca, natomiast o godz. 1800 – Msza św. Róż Żywego Różańca z Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

 

     Przypominamy, aby chętni, którzy zamierzają pojechać w dniach od 4 do 11 września br. na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, zgłosili się po odbiór i złożenie deklaracji w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Zapisy do 1 marca br.

 

WSZYSTKIM UCZĘSZCZAJĄCYM DO NASZEJ PARAFIALNEJ ŚWIĄTYNI ORAZ NASZYM DOBROCZYŃCOM, ŻYCZYMY SPOKOJNEJ NIEDZIELI ORAZ RADOŚCI I WSZELKICH POTRZEBNYCH BOŻYCH ŁASK W CODZIENNYM ŻYCIU ZAWODOWYM I OSOBISTYM. NIECH PAN WAS OBDARZY POKOJEM I STRZEŻE!

 

 

Odwiedziło nas

Odsłon: 4281

Odwiedzający

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj