Dziś jest 19-06-18 Imieniny: Marka, Elzbiety

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

10 lutego 2019

 

     Dzisiaj, piąta niedziela zwykła roku liturgicznego. O godz. 840 – Godzinki, o godz. 1530 – spotkanie w salce parafialnej Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, natomiast o godz. 1730 – Nieszpory.

 

     W poniedziałek, przypada 27. Światowy Dzień Chorych, ku czci Matki Bożej z Lourdes. O godz. 900 – zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. z udzieleniem wiernym sakramentu namaszczenia chorych.

 

     We wtorek, w kościołach franciszkańskich, oddając cześć św. Antoniemu z Padwy, polecamy Bogu całą parafię, ludzi biednych, potrzebujących oraz pogubionych duchowo, wypraszając potrzebne dla nich łaski.

     O godz. 2030, próba chóru parafialnego „Omni Die”..

 

     W czwartek, święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – Patronów Europy. O godz. 1730 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu również o godz. 1830 – próba scholi parafialnej „DobroDuszki”.

 

     W piątek, O godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych, zgłoszonych na wypominki roczne.

 

     W sobotę, o godz. 1000 – spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów.

 

     Dzisiaj, po Mszach św., przedstawiciele rady parafialnej kwestują na ogrzewanie naszej świątyni. Bóg zapałać za życzliwość i ofiarność. 

 

     Policja w Krakowie zwraca się do naszych parafian o szczególną ostrożność i czujność sąsiedzką, ponieważ w ostatnim czasie pojawili się złodzieje, podający się za funkcjonariuszy mundurowych, którzy próbują w ten sposób wyłudzić, zwłaszcza od osób starszych, pieniądze z kont bankowych. 

 

PARAFIANOM, PRZYJACIOŁOM I DOBROCZYŃCOM, ŻYCZYMY SPOKOJNEJ I BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ WSZELKIEGO DOBRA NA CAŁY NOWY TYDZIEŃ. NIECH DOBRY BÓG WSPIERA WAS SWOIMI ŁASKAMI I SZCZĘŚCIEM.

 

Odwiedziło nas

Odsłon: 10307

Odwiedzający

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj