Dziś jest 19-06-18 Imieniny: Marka, Elzbiety

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

3 lutego 2019

 

     Dziś, czwarta niedziela zwykła roku liturgicznego. O godz. 840 – Godzinki, natomiast o godz. 1730 – Nieszpory. Serdecznie zapraszamy wiernych do tej modlitwy.

 

     W poniedziałek, na mszach świętych, modlitwy w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

 

     We wtorek, wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Na Mszach św., poświęcenie chleba, soli i wody. O godz. 2030, próba chóru parafialnego „Omni Die”.

 

     W środę, wspomnienie św. męczenników Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i towarzyszy. Zainteresowanych Pismem Świętym i sprawami Kościoła, zapraszamy na spotkanie, o godz. 1900, w salce przy kancelarii parafialnej.

 

     W czwartek, wspomnienie św. Kolety z Corbie, dziewicy. O godz. 1730 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. O godz. 1830 – próba scholi parafialnej „DobroDuszki”.

     W tym dniu, serdecznie zapraszamy wiernych na godzinę 2000 do kaplicy dolnego kościoła na czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w intencji rodzin, kapłanów i osób konsekrowanych oraz o nowe powołania do służby w Kościele z naszej parafii.

 

     W sobotę, o godz. 1000 – spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów.

 

     W przyszłą niedzielę przedstawiciele rady parafialnej będą kwestować na ogrzewanie naszej świątyni. Bóg zapałać za życzliwość i ofiarność.

 

     Polecamy jako lekturę cotygodniową prasę katolicką. Pomaga ona bowiem do pogłębiania osobistej wiedzy religijnej oraz do lepszej znajomości Kościoła w Polsce i na świecie. 

 

     Przypominamy, aby chętni, którzy zamierzają pojechać w dniach od 4 do 11 września br. na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, zgłosili się po odbiór i złożenie deklaracji w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Zapisy do 1 marca br.

 

PARAFIANOM, PRZYJACIOŁOM I DOBROCZYŃCOM, ŻYCZYMY RADOSNEJ I BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ WSZELKIEGO DOBRA NA CAŁY NOWY TYDZIEŃ. TAKŻE WSZYSTKIM DROGIM JUBILATOM I SOLENIZANTOM, OBCHODZĄCYM W TYM TYGODNIU SWOJE UROCZYSTOŚCI, SKŁADAMY NASZE NAJLEPSZE ŻYCZENIA WRAZ Z DAREM MODLITWY. SZCZĘŚĆ BOŻE!

 

Odwiedziło nas

Odsłon: 10492

Odwiedzający

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj