Dziś jest 19-07-21 Imieniny: Daniela, Diany, Wawrzynca

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

27 stycznia 2019

 

     Przeżywamy trzecią niedzielę zwykłą roku liturgicznego. O godz. 1500, w kaplicy seminaryjnej, zostanie odprawiona Msza św. w intencji Duszpasterskiej Rady Parafialnej, Róż Żywego Różańca, Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, Chóru Parafialnego, Scholi, Liturgicznej Służby Ołtarza, Redakcji Biuletynu „Nie samym chlebem...” oraz Grupy Charytatywnej. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe w refektarzu klasztornym.

     O godz. 1730 – Nieszpory kolędowe.

 

     W poniedziałek, wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

 

     We wtorek, o godz. 2030, próba chóru parafialnego „Omni Die”.

 

     W środę, wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti, dziewicy. Zainteresowanych Pismem Świętym i sprawami Kościoła, zapraszamy na spotkanie, o godz. 1900, w salce przy kancelarii parafialnej.

 

     W czwartek, wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana. O godz. 1730 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. O godz. 1830 – próba scholi parafialnej „DobroDuszki”.

 

     W piątek, o godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych, zgłoszonych na wypominki roczne, a o godzinie 1730 – nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. O godz. 1800 Msza św. w intencji Misji i Misjonarzy. Z racji, że jest to również Pierwszy Piątek Miesiąca, o godz. 815 – Ojciec Proboszcz uda się z posługą duszpasterską do chorych naszej parafii.

 

     W przyszły piątek zostaje również wznowiona katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Młodzież przychodzi na nabożeństwo pierwszopiątkowe, uczestniczy we Mszy św., a potem w spotkaniu w kaplicy  dolnego kościoła.

 

     W sobotę, święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. dodatkowa o godz. 900. Tego dnia, Kościół obchodzi 23. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, poświęcony modlitwie za osoby, które oddały swoje życie na służbę Bogu i ludziom w zakonach, zgromadzeniach oraz instytutach świeckich.

     O godz. 1730 – nabożeństwo różańcowe Róż Żywego Różańca. O godzinie 1800 Msza św. Róż Żywego Różańca z Róży Świętej Rodziny, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. 

     O godz. 1030 – spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów.

 

     Przypominamy, aby chętni, którzy zamierzają pojechać w dniach od 4 do 11 września br. na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, prosimy aby zgłosili się po odbiór deklaracji w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Zapisy do 1 marca br.

 

WSZYSTKIM NASZYM PARAFIANOM, PRZYJACIOŁOM I DOBROCZYŃCOM, ŻYCZYMY RADOSNEJ I BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ WSZELKIEGO DOBRA NA CAŁY NOWY TYDZIEŃ. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Odwiedziło nas

Odsłon: 13917

Odwiedzający

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj