Dziś jest 19-07-21 Imieniny: Daniela, Diany, Wawrzynca

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

20 stycznia 2019

 

     Przeżywamy drugą niedzielę zwykłą roku liturgicznego. O godz. 1730 – o Nieszpory kolędowe.

 

     W przyszłą niedzielę, o godz. 1500, w kaplicy seminaryjnej, zostanie odprawiona Msza św. w intencji Duszpasterskiej Rady Parafialnej, Róż Żywego Różańca, Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, Chóru Parafialnego, Scholi, Liturgicznej Służby Ołtarza, Redakcji Biuletynu „Nie samym chlebem..”, Grupy Charytatywnej. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe w refektarzu klasztornym.

 

     W poniedziałek, wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Dzień Babci.

 

     We wtorek, Dzień Dziadka.

 

     W środę, zainteresowanych Pismem Świętym i sprawami Kościoła, zapraszamy w tym dniu na spotkanie, o godz. 1900, do salki przy kancelarii parafialnej.

 

     W czwartek, wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora kościoła, patrona pracowników mediów. O godz. 1730 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. 

 

     W piątek, św. nawrócenia św. Pawła, Apostoła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. O godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych, zgłoszonych na wypominki roczne, a o godzinie godz. 1800 Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

     W sobotę, wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

 

     Chętni, którzy zamierzają pojechać w dniach od 4 do 11 września br. na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, prosimy aby zgłosili się po odbiór deklaracji w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.

 

WSZYSTKIM NASZYM PARAFIANOM, PRZYJACIOŁOM I DOBROCZYŃCOM, ŻYCZYMY RADOSNEJ I BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI, SPOKOJNEGO WYPOCZYNKU NA FERIACH ZIMOWYCH ORAZ WSZELKIEGO DOBRA W CAŁYM NOWYM TYGODNIU RÓŻNYCH PRAC I OBOWIĄZKÓW. SZCZĘŚĆ BOŻE!

 

 

Odwiedziło nas

Odsłon: 17

Odwiedzający

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj