Dziś jest 19-09-17 Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

21 października 2018

 

     Przeżywamy przedostatnią niedzielę października, jako Światowy Dzień Misyjny.

     O godz. 1730 – nabożeństwo różańcowe.

 

     W poniedziałek, wspomnienie bł. Jana Pawła II, papieża. Na Mszach św. modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

 

     We wtorek, wspomnienie św. Jana Kapistrana, kapłana. O godz. 2030, próba chóru parafialnego „Omni Die”.

 

     W czwartek, o godz. 1830 – próba scholi parafialnej „DobroDuszki”.

 

     W piątek, o godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne, a o godz. 1800 – Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

     W sobotę, godz. 1030 – spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów.

 

     W ubiegłą niedzielę po Mszach św. przedstawiciele Rady Parafialnej kwestowali na potrzeby naszej parafialnej świątyni oraz na papieską Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Łącznie zebrano kwotę: 3.462 zł. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

 

     W kruchcie kościoła oraz w zakrystii są wyłożone kartki, na których prosimy wypisywać czytelnie bliskich zmarłych na wypominki oraz zaznaczenie, czy są to wypominki roczne, czy miesięczne. Za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego kościoła, przez cały miesiąc listopad będzie odprawiana o godz. 1730 – Droga Krzyżowa, a o godz. 1800 – Msza św.

 

     Przez te ostanie dwie niedziele października, Franciszkański Zakon Świeckich rozprowadza ozdoby na groby naszych bliskich zmarłych. Zebrane środki zostaną przeznaczone na dofinansowanie „Szlachetnej Paczki”. Z serca dziękujemy za zrozumienie i wszelkie ofiary.

 

DROGIM PARAFIANOM, DOBROCZYŃCY ORAZ SYMPATYKOM, UCZĘSZCZAJĄCYM NA MSZĘ ŚWIĘTĄ DO NASZEGO KOŚCIOŁA, ŻYCZYMY RADOŚCI, DUCHOWEGO POKOJU ORAZ WSZELKICH BOŻYCH ŁASK W NOWYM ROZPOCZYNAJĄCYM SIĘ TYGODNIU. NIECH PAN WAM BŁOGOSŁAWI!

Odwiedziło nas

Odsłon: 1403

Odwiedzający

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj