Dziś jest 19-12-07 Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

7 października 2018

 

     Dzisiaj XXVII niedziela zwykła. Zapraszamy wiernych codziennie na nabożeństwa różańcowe do parafialnej świątyni, które odprawiamy o godz. 1730.

 

    W poniedziałek, na Mszach świętych – modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne do naszych wspólnot franciszkańskich.

    W tym dniu, o godz. 1830, w auli seminaryjnej, odbędzie się spotkanie dotyczące procedury składania wniosków do nowego Studium Zagospodarowania miasta Krakowa. Wszystkie osoby zainteresowane złożeniem wniosku, prosimy o przygotowanie numerów ewidencyjnych działek. Serdecznie zapraszamy.

 

     We wtorek, w archidiecezji krakowskiej święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa. O godz. 2030, próba chóru parafialnego „Omni Die”

 

     W czwartek, o godz. 1830 – próba scholi parafialnej „DobroDuszki”.

 

     W piątek, o godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne. 

 

     W sobotę, wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana i założyciela wielu zgromadzeń zakonnych. Po Mszy św. wieczornej, zakończenie nabożeństw fatimskich z okoliczną procesją wokół kościoła. 

     O godz. 1030 – spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów.

 

     W przyszłą niedzielę, po Mszach św., przedstawiciele Rady Parafialnej będą kwestować na potrzeby naszej świątyni oraz Papieską Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za składane ofiary i życzliwość. 

 

     Ponawiamy informację Instytutu Studiów Franciszkańskich, który zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach Szkoły Duchowości Franciszkańskiej. Jest to roczny cykl wykładów, adresowanych do wszystkich, których pasjonuje postać św. Franciszka z Asyżu oraz duchowość franciszkańska. Szkoła Duchowości Franciszkańskiej stawia sobie za cel nie tylko ukazywanie postaci świętego, ale przede wszystkim praktyczne i twórcze korzystanie z jego mądrości życiowej, z której wypływa doświadczenie pokoju i radości. Cykl spotkań obejmuje osiem bloków tematycznych. Wykłady odbywają się raz w miesiącu, w soboty w godz. od 1000 do 1415 przy ul. Franciszkańskiej 4. Szczegóły na plakatach i ulotkach.

 

PARAFIANOM, DOBROCZYŃCOM I JUBILATOM, ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI, POTRZEBNYCH ŁASK W ŻYCIU OSOBISTYM, A TAKŻE RADOŚCI I POKOJU W SERCACH ORAZ WSZELKIEGO DOBRA I SIŁY W REALIZACJI W CODZIENNYCH PRAC I OBOWIĄZKÓW. SZCZĘŚĆ WAM BOŻE!

 

Odwiedziło nas

Odsłon: 7380

Odwiedzający

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj