Dziś jest 19-03-26 Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

8 lipca 2018

 

     W liturgii Kościoła przeżywamy dzisiaj XIV niedzielę zwykłą. O godz. 1530, spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, natomiast o godz. 1730 – Nieszpory. 

 

     W poniedziałek, wspomnienie świętych męczenników: Mikołaja Picka, Willada i Towarzyszy. Na Mszach św. – modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

 

     We wtorek, wspomnienie św. Weroniki Giuliani, dziewicy. O godz. 830 Msza św. w intencji pielgrzymów z Trzebuni, którzy w liczbie około 150 osób, każdego roku idąc do Matki Bożej Częstochowskiej, zatrzymują się w naszej parafii na modlitwę, odpoczynek i poczęstunek. Przyjmijmy ich jak zawsze z franciszkańską radością, życzliwością i serdecznością. Gdyby ktoś chciał włączyć się osobiście w przygotowanie posiłku lub złożyć na ten cel ofiarę, prosimy, aby się zgłosił do zakrystii. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i solidarność z pielgrzymami.

 

     W środę, święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

 

     W czwartek, wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika. O godz. 1730 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

 

     W piątek, wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. O godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.

 

     Dzisiaj, po Mszach świętych, przedstawiciele Rady Parafialnej, kwestują na potrzeby naszej świątyni. Z serca dziękujemy wszystkim za modlitwę oraz wszelką życzliwość i ofiarność.

 

PARAFIANOM, DOBROCZYŃCOM I SYMPATYKOM NASZEJ ŚWIĄTYNI, ŻYCZMY BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI, A TAKŻE SZCZĘŚLIWEGO WAKACYJNEGO ODPOCZYNKU ORAZ WSZELKIEGO DOBRA W CODZIENNYCH PRACACH W NOWYM ROZPOCZYNAJĄCYM SIĘ TYGODNIU. NIECH PAN WAS OBDARZY POKOJEM!

Odwiedziło nas

Odsłon: 1127

Odwiedzający

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj