Dziś jest 19-03-26 Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

22 kwietnia 2018

 

    Czwarta Niedziela Wielkanocna nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej Parafii. O godz. 1730 – Nieszpory. 

 

    W poniedziałek, uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

 

    We wtorek, wspomnienie obowiązkowe św. Fidelisa z Sigmaringen, kapłana i męczennika. W tym dniu przypada również Drugi Dzień Nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy. Po Mszy św. o godz. 1800 – procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy rodziców, aby przygotowali swoje dzieci do sypania kwiatków.

    O godz. 2030, w salce przy kancelarii, próba chóru parafialnego „Omni Die”.

 

    W środę, święto św. Marka Ewangelisty. W tym dniu, zainteresowanych Pismem Świętym i sprawami Kościoła, zapraszamy na kolejne spotkanie, o godz. 1900, w salce przy kancelarii parafialnej.

 

    W czwartek, o godz. 1730 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, połączone z oddaniem czci Relikwiom św. Siostry Faustyny. O godz. 1830 – próba scholi parafialnej „DobroDuszki”.

 

    W piątek, o godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne, a o godz. 1800 – Msza św. zbiorowa za zmarłych. 

 

    W sobotę, o godz. 1030 – zbiórka ministrantów.

 

    Do końca kwietnia, w poniedziałki, środy, czwartki i piątki, po wieczornej Mszy św., odbywać się będą próby przed uroczystością I Komunii św. 

 

    W przyszłą niedzielę, podobnie jak w latach ubiegłych, będziemy gościć ks. Michała Kowalskiego, proboszcza z parafii w Woli Zachariaszowskiej, należącej do naszego dekanatu. Będzie on głosił okolicznościowe kazanie na wszystkich Mszach św. W tym dniu zbierana taca, w całości zostanie przeznaczona na budowę kościoła na terenie tamtejszej parafii.

 

SOLENIZANTOM I JUBILATOM SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO, OPIEKI MATKI NAJŚWIETSZEJ I WSTAWIENNICTWA ŚWIETYCH PATRONÓW, A WAM, DRODZY PRAFIANIE, DOBROCZYŃCY I SYMPATYCY NASZEGO KOŚCIOŁA, ŻYCZYMY SPOKOJNEJ NIEDZIELI ORAZ WSZELKICH POTRZEBNYCH ŁASK NA CAŁY NOWY TYDZIEŃ. NIECH ZMARTWYCHWSTAŁY CHRYSTUS WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI!

 

Odwiedziło nas

Odsłon: 1113

Odwiedzający

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj