Dziś jest 19-03-19 Imieniny: Józefa, Bogdana

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

8 kwietnia 2018

 

     Przeżywamy w Kościele II Niedzielę Wielkanocną, która na podstawie dekretu Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów w diecezjach polskich nazywana jest również Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Z tej racji można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

     O godz. 1530 – spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, a o godz. 1730 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

 

     Dzisiaj, po Mszach św., przedstawiciele Rady Parafialnej kwestują na spłatę rachunku za ogrzewanie naszej świątyni, który za okres grzewczy od 20 stycznia do 23 marca 2018 wyniósł: 4.603 złote. Bóg zapłać wszystkim za życzliwość i ofiarność.

 

     W poniedziałek, uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W wyznaniu „Wiary”, po słowach „ I za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy…”, klękamy na jedno kolano…

 

     We wtorek, o godz. 2030, w salce przy kancelarii, próba chóru parafialnego „Omni Die”.

 

     W czwartek, o godz. 1730 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, połączone z oddaniem czci Relikwiom św. Siostry Faustyny. O godz. 1830 – próba scholi parafialnej „DobroDuszki”.

 

     W piątek, o godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.

 

     Franciszkański Zakon Świeckich wyraża swoją wdzięczność wszystkim, którzy podczas zorganizowanego tegorocznego kiermaszu świątecznego, włączyli się w akcję i finansową pomoc dla głodujących „Dzieci Afryki”. Zebrana kwota w wysokości 2.308 złotych została w całości przekazana na ten cel. 

 

PARAFIANOM, DOBROCZYŃCOM I SYMPATYKOM NASZEGO KOŚCIOŁA, ŻYCZYMY WSZELKICH BOŻYCH ŁASK, RADOŚCI ORAZ DOBRA W CODZIENNYCH OBOWIĄZKACH I PRACACH. NIECH ZMARTWYCHWSTAŁY I MIŁOSIERNY CHRYSTUS WAS WSZYSTKICH STRZEŻE I BŁOGOSŁAWI!

 

Odwiedziło nas

Odsłon: 9

Odwiedzający

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj