Dziś jest 19-02-17 Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

21 stycznia 2018

 

     Dzisiaj w liturgii Kościoła trzecia niedziela zwykła. O godz. 1730 – Nieszpory kolędowe.

     O godz. 1500, w kaplicy seminaryjnej, zostanie odprawiona Msza św. w intencji Duszpasterskiej Rady Parafialnej, Róż Żywego Różańca, Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, Chóru Parafialnego, Scholi, Liturgicznej Służby Ołtarza, Redakcji Biuletynu „Nie samym chlebem..” oraz Grupy Charytatywnej. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe w refektarzu klasztornym.

 

     We wtorek, o godz. 2015, próba chóru parafialnego „Omni Die”.

 

     W środę, wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła oraz patrona pracowników mediów.

 

     W czwartek, święto nawrócenia św. Pawła. Jest to również zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. O godz. 1730 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, natomiast o godzinie 1830, zapraszamy chętne dzieci i młodzież gimnazjalną na próby scholi.

 

     W piątek, wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów. O godz. 630 – Droga krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne, a o godz. 1800 – Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

     W sobotę, wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa.

 

     W ubiegłą niedzielę, po Mszach św., przedstawiciele Rady Parafialnej kwestowali na ogrzewanie naszej świątyni. Zebrano kwotę: 2.864 złotych. Z serca dziękujemy wszystkim za okazaną życzliwość i zrozumienie.

 

     W niedzielę, 28 stycznia, o godz. 1600, zapraszamy do auli naszego Wyższego Seminarium na rodzinne kolędowanie. Będzie to czas wspólnego zatrzymania się nad tajemnicą Bożego Narodzenia w duchu rodzinnym. Wystąpią dla Państwa dzieci naszej parafii oraz o. Łukasz Buksa z zespołem, a po zakończonych występach artystycznych, zapraszamy na agape (kawa, herbata, ciasto). Ośmielamy się zwrócić do państwa z prośbą o przygotowanie coś słodkiego na biesiadny stół. Wszelkich informacji na temat zaangażowania w przygotowanie koncertu, udziela o. Klemens po Mszach św. i na facebooku.

 

WSZYSTKIM NASZYM PARAFIANOM, PRZYJACIOŁOM I DOBROCZYŃCOM, ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI, POKOJU I RADOŚCI W SERCACH WASZYCH RODZIN ORAZ WSZELKIEGO DOBRA NA CAŁY NOWY TYDZIEŃ. SZCZĘŚĆ BOŻE!

 

 

Odwiedziło nas

Odsłon: 1430

Odwiedzający

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj