Dziś jest 18-11-14 Imieniny: Rogera, Serafina, Wawrzynca

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

26 września 2016

 

     Dzisiaj XXVI niedziela zwykła. O godz. 1730 – Nieszpory oraz modlitwy nowennowe przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. 

     Serdecznie witamy w naszej parafii panią Joannę Jurkiewicz z Łodzi, autorkę książki „Zwiastunowi z gór”. Publikacja ta jest osobistym zapisem Autorki ze spotkań z Ojcem Świętym Janem Pawłem II. W ten sposób daje ona świadectwo o wielkim naszym Rodaku u początku jego pontyfikatu, kiedy to dzięki inicjatywie Papieża z Polski zorganizowano w 1979 roku w Rzymie Pierwszą Oazę, w której udział brała właśnie Joanna M. Jurkiewicz. Po Mszach świętych, w kruchcie kościoła, możliwość spotkania z Autorką oraz zakup jej książki.

     Na sumie o godz. 1200 – wystąpi chór kościelny ze Szwecji „HARNSK O REN”.

 

     We wtorek, wspomnienie św. Wincentego à Paulo, kapłana. O godz. 2015, próba chóru parafialnego „Omni Die”.

 

     W środę, wspomnienie św. Wacława, męczennika. 

 

     W czwartek, święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. O godz. 1730 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. 

     W tym dniu zapraszamy chętne dzieci i młodzież gimnazjalną na próby scholi o godzinie 1830.

 

     W piątek, wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła. O godz. 6.30 – Droga Krzyżowa za zmarłych, zgłoszonych na wypominki roczne, a o godz. 18.00 – Msza św. zbiorowa za zmarłych. 

 

     W sobotę, wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. O godz. 1800 – Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca z Róży św. Franciszka z Asyżu oraz zmiana tajemnic różańcowych.

      W tym dniu rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Przychodźmy na te nabożeństwa różańcowe do parafialnej świątyni, które będziemy odprawiać codziennie o godz. 1730

 

     Na regale z gazetami znajduje się nowy numer naszego biuletynu parafialnego „Nie samym chlebem…”. Zachęcamy do jego lektury.

 

PARAFIANOM, DOBROCZYŃCOM, SOLENIZANTOM I JUBILATOM NADCHODZĄCEGO TYGODNIA, ŻYCZYMY SPOKOJNEJ NIEDZIELI, WSZELKICH ŁASK I DARÓW BOŻYCH ORAZ OPIEKI MATKI NAJŚWIĘTSZEJ W CODZIENNYM ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM. NIECH PAN WAS BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE!

 

Odwiedziło nas

Odsłon: 1287

Odwiedzający

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj