Dziś jest 19-03-26 Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

19 czerwca 2011

     Wraz z całym Kościołem przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Trwając we wspólnocie wiary, nadziei i miłości wielbimy Boga Ojca za dar życia, Syna za dar zbawienia i Ducha świętego za dar uświęcenia.

     O godz. 1730 – nabożeństwo czerwcowe. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

     W poniedziałek, w naszych modlitwach, przedstawiamy Bogu prośby o nowe, dobre i liczne powołania do służby w Kościele, prosząc równocześnie o wytrwanie dla tych, którzy już tę drogę obrali.

     We wtorek, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. 

     W środę, o godz. 800 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej, a o godz. 900 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego dl klas gimnazjalnych.

     Po Mszy św. wieczornej, zbiórka ministrantów, w salce parafialnej. 

     W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W tym dniu w naszym kościele msze święte w porządku niedzielnym. O godz. 1600 zostaną odprawione Nieszpory, a po nich wyruszy ulicami naszego osiedla procesja do czterech ołtarzy. Serdecznie zapraszamy asystę procesyjną, ministrantów, dzieci do sypania kwiatków oraz dzieci pierwszokomunijne w strojach. Prosimy również o zaangażowanie i pomoc sąsiedzką w przygotowaniu ołtarzy. Przez całą Oktawę Bożego Ciała, nabożeństwo czerwcowe będzie połączone z procesją eucharystyczną o godz. 1730.

     W piątek, uroczystość narodzenia Św. Jana Chrzciciela. O godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne. O godz. 1800 – Msza św. zbiorowa za zmarłych.

     W ubiegłą niedzielę po Mszach św., przedstawiciele Rady Parafialnej, kwestowali na spłacenie kosztów nowego nagłośnienia w naszej świątyni. Zebrano kwotę: 3.360 złotych. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za gest życzliwości i hojności. 

PARAFIANOM, DOBROCZYŃCOM I SYMPATYKOM NASZEJ FRANCISZKAŃSKIEJ ŚWIĄTYNI, ŻYCZYMY BOŻYCH ŁASK W CODZIENNYCH RADOŚCIACH I TRUDACH. NIECH PAN WAS OBDARZY POKOJEM!

czytaj Biuletyn Parafialany

Odwiedziło nas

Odsłon: 1018

Odwiedzający

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj