Dziś jest 19-02-17 Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

5 czerwca 2011

 
     Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tej tajemnicy wiary wysławiamy chwałę naszego Pana Jezusa Chrystusa, który został uwielbiony i zasiadł po prawicy Ojca. Radując się tą Uroczystością, kierujmy nasze oczy ku niebu, które jest celem naszej wiary. Kierujmy także nasz wzrok ku ziemi, gdzie mamy spełniać dzieło Chrystusa, który towarzyszy nam swoją mocą i daje liczne znaki swojej obecności. O godz. 1730 – nabożeństwo czerwcowe. 
 
     W poniedziałek, po Mszach świętych, modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
 
     We wtorek, IX Dzień Nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy. Po Mszy św. wieczornej – nabożeństwo czerwcowe, modlitwy nowennowe oraz procesja eucharystyczna wokół kościoła. 
 
     W środę, po Mszy św. wieczornej, zbiórka ministrantów, w salce parafialnej. 
 
     W piątek, wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa. O godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
 
     W sobotę, wspomnienie św. Barnaby Apostoła. Jest to również ostatni, IX Dzień Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. O godz. 1730 – nabożeństwo czerwcowe. 
 
     W przyszłą niedzielę, przedstawiciele Rady Parafialnej, będą kwestować na spłacenie kosztów nowego nagłośnienia w naszej świątyni. Bóg zapłać ofiarodawcom za każdy gest hojności i wyrozumiałości. 
 
     Również w przyszłą niedzielę, Stowarzyszenie Miłośników Bronowic Wielkich oraz Klub Sportowy KS Bronowicki, zaprasza naszych mieszkańców na festyn rodzinny „Powitanie Lata”, który rozpocznie się o godz. 1400 na Placu Omłotowym. 
 
WSZYSTKIM WAM, DRODZY PARAFIANIE, DOBROCZYŃCY I SYMPATYCY TEGO FRANCISZKAŃSKIEGO KLASZTORU I KOŚCIOŁA, Z SERCA ŻYCZYMY POKOJU I DOBRA, A TAKŻE BOŻYCH ŁASK W CODZIENNYM WYKONYWANIU RÓŻNYCH PRAC I OBOWIĄZKÓW. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 

Odwiedziło nas

Odsłon: 1628

Odwiedzający

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj