Dziś jest 19-03-26 Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

23 czerwca 2013

 
Dzisiaj XII niedzielę zwykłą roku liturgicznego. O godz. 1730 – nabożeństwo czerwcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, szczególnie za tych, którzy cierpią, są pełni udręk lub duchowych rozterek. Pamiętajmy bowiem, że Kościół w czerwcu szczególnie wpatruje się w otwarte serce Zbawiciela - „Źródło wszelkiej pociechy”.
O godz. 1900 – serdecznie zapraszamy do salki parafialnej na spotkanie dla małżeństw pt.: „Być prorokiem we własnym domu. Jak zarażać wiarą”. Gościem spotkania będzie: ks. Michał Olszewski SCJ (sercanin), egzorcysta diecezji kieleckiej, redaktor naczelny portalu ewangelizacyjnego profeto.pl. Po spotkaniu - możliwość zakupu książek ks. Michała.
 
W poniedziałek, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 
We wtorek, przez wstawiennictwo św. Antoniego z Padwy, na Mszach świętych rano i wieczorem, modlimy się w intencji naszej parafii, a także ludzi chorych, samotnych i opuszczonych. 
 
W piątek, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa męczennika. O godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne. O godz. 800 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców. Równocześnie przypominamy, że nadchodzący czas wakacji i letniego wypoczynku nie zwalnia nas od obowiązku uświęcenia niedzieli poprzez modlitwę i uczestniczenie we Mszy św. Słowa przykazania Bożego: „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił” – niechaj nieustannie budzą nasze sumienia ku chrześcijańskiej dojrzałości i odpowiedzialności. Natomiast o godz. 1800 – Msza św. zbiorowa za zmarłych.
 
W sobotę, uroczystość – świętych Apostołów św. Piotra i Pawła.
 
W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństw czerwcowych.
 
 
WAM, DRODZY PARAFIANIE I DOBROCZYŃCY, W IMIENIU CAŁEJ NASZEJ WSPÓLNOTY FRANCISZKAŃSKIEJ, ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ WSZELKICH ŁASK I DARÓW BOŻYCH W NOWYM ROZPOCZYNAJACYM SIĘ TYGODNIU. NIECH PAN WAS OBDARZY POKOJEM!
 

Odwiedziło nas

Odsłon: 1134

Odwiedzający

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj