Dziś jest 19-09-23 Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa

Kancelaria parafialna

jest czynna:
w poniedziałki,środy i piątki od 18.00 – 19.30
Telefon: 12 637 55 96,     662 380 402

  E-mail:
parafia.bronowice@gmail.com

Ogłoszenia duszpasterskie

22 września 2019

 

     Przeżywamy w liturgii XXV niedzielę zwykłą. O godz. 840 – Godzinki, o godz. 1530 – spotkanie w salce parafialnej Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, natomiast o godz. 1730 – Nieszpory.

     Po Mszy św. o godz. 1030, odbędzie się w kościele spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących w tym roku szkolnym do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii. 

 

     W poniedziałek, wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana. 

 

     We wtorek, o godz. 2030, próba chóru parafialnego „Omni Die”.

 

     W środę, wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana, patrona Stolicy Warszawy. Pierwszy Dzień Nowenny przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu.

 

     W czwartek,. o godz. 1730 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. 

 

     W piętek, wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana. O godz. 630 – Droga Krzyżowa za zmarłych, zgłoszonych na wypominki roczne, a o godz. 1800 – Msza św. zbiorowa za zmarłych. W tym dniu również o godz. 1830 – próba scholi parafialnej „DobroDuszki”.

 

     W sobotę, wspomnienie św. Wacława, męczennika. 

 

     Na regale z gazetami znajduje się nowy numer naszego biuletynu parafialnego „Nie samym chlebem…”. Zachęcamy również do czytania również innej prasy katolickiej, takiej jak „Niedziela”Źródło" czy „Gość Niedzielny”. Niech to będzie wyrazem naszego zainteresowania się sprawami wiary oraz codziennym życiem Kościoła.

 

     Zapraszamy zainteresowanych, do osobistego i czynnego włączenia się w działalność różnych parafialnych grup duszpasterskich. 

 

     Szkoła Języka Angielskiego Best Friend w Zabierzowie, ogłasza zapisy na nowy rok szkolny do 30 września. Wszystkich chętnych zaprasza się do biura szkoły w Zabierzowie, w godzinach między 16 a 20.

 

WSZYSTKIM DROGIM PARAFIANOM, DOBROCZYŃCOM ORAZ SOLENIZANTOM I JUBILATOM NADCHODZĄCEGO TYGODNIA, Z SERCA ŻYCZYMY SPOKOJNEJ NIEDZIELI ORAZ OBFITOŚCI BOŻYCH ŁASK, OPIEKI MATKI NAJŚWIĘTSZEJ, A TAKŻE ZDROWIA I RADOŚCI W CODZIENNYM ŻYCIU. NIECH PAN WAS BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE!

 

Podkategorie

Odwiedziło nas

Odsłon: 2365

Odwiedzający

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia w obiektywie

Szukaj